Верифікований профіль
12
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому

Продаж будинків (1)

  • 31 000 $
    392 $/м²

    Київська вул.

    79 / 43 / 8 м²
    1 поверх
    14 сот
    3 кімнати
    1962 рік побудови
    4 дні тому
    Просторий будинок площею 79 м² — чудовий варіант для сім’ї, яка шукає комфорт, простір та можливість облаштувати житло під себе. У будинку 3 кімнати та простора столова, де буде приємно збиратися всією родиною за вечерею чи приймати гостей. Цегляний будинок з усіма зручностями і приватизованою земельною ділянкою 15 соток в Супрунівці ( асфальт до самого двору) від Полтави 3 км. Будинок в житловому стані , але потребує ремонту. Встановлений новий газкотел, батареї та труби На дворі два відділення сараю, вхідний погріб та гараж. Чудовий радючий садок і зорана земельна ділянка. Розвинена інфаструктура: поряд зупинка транспорту, супермаркет, школа та дитячий садок Тихе та затишне місце, свіж...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.